Sesli ChatSesli chat panelleri

AjansPanel’den Önemli Duyuru

Merhaba arkadaşlar bugün bu konunun önemi AjansPanel,sesli chat site sahibi olan müşterilerimizin ve bizimle ileriki zamanlarda çalışacak olan tüm kişiler için önem arz etmektedir.

AjansPanel Kimdir ?

AjansPanel sesli chat sisteminin ilk kurulduğu yıldan itibaren arkaplanda kendini gerek tasarım ve gerek hizmet olsun kendini her zaman kanıtlamış olan bir sesli chat firmasıdır. Seo alanında ismini sıkça duyuran ve çalışmasını yaptığı siteleri her yerde zirveye taşıyan bir firmadır. Sizde sitenizi ilk sıralarda görmek isterseniz eğer refenslarımıza bakarak araştırarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurucusu ( CEO )

  • AjansPanel

Neden AjansPanel ?

  • Kaliteli ve Özgün Tasarım
Size özel tasarımlarla kalitenizi farkınızla ortaya koyun
  • Müşteri Memnuniyeti
Tüm çalışmalarımız da önceliğimiz müşteri memnuniyeti
  • Hızlı ve Güvenli
Zaman bizim için önemlidir bu nedenle sisteminiz uygun olan en kısa sürede hazırlanıp yayınlanır.
  • %99 Uptime
Sisteminiz hiç bir ek ücret alınmadan sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiye göre uyarlanır.
  • Seo Optimizasyonu
Google v.b. arama motorlarında yerinizi almanız sisteminiz açısından çok önemlidir.
  • Mobil Tasarımlar
Sisteminiz tüm tarayıcılara ve mobil cihazlara uyumlu halde çalışır.
  • Sınırsız Renk
Tasarımlarımız da görselliğe önem veriyoruz.
  • 7/24 Destek Sistemi
Bize günün her saati ulaşabilirsiniz.
AjansPanel Demo ve Duyuru Dominleri
AjansPanel Firmasına Ait olan demo ve duyuru için kullandığımız AsilMekan,asilmekan domainleri bize aittir. Bu domainler üzerinden gerekli bilgilere erişim sağlamanız için kolaylık tanınmıştır.

Meyve veren Ağaç Taşlanır

Şimdi gel gelelim önemli konumuza değerli arkadaşlar. Sesli chat piyasasında site site dolaşıp AjansPanel hakkında lekeleyici sözler sarfedenler var,ve bu bizi derinden üzmüştür. Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu günlerde birlik ve beraberlik sağlanması gerekirken bazı provokatörler bunları kötü niyetlerine alet ederek AjansPanel’i kötülemeye çalışıyorlar. AjansPanel’in hiç bir terör örgütüyle, kuruluşu ve hiç hiçbir örgütle bağı yoktur. Biz sadece Hizmetimizi en doğru, en iyi ve Türkiye Cümhüriyeti Ana Yasalarına göre uyumlu halde çalışmaktayız. Sesli Chat sitelerini gezerek ; AjansPanel dolandırıcıdır, Panelleri bu şekildedir diye bizi lekeyenlere bir kaç sözümüz olacaktır illaki.

Sesli chat piyasasında Panelci adı altında bir çok firma bulunmaktadır. 2010 yılında biz arkaplanda bütün işleri yürütürken neden AjansPanel olarak bu işi yapmaya karar verdik ilk öncelikle ona değinmek istiyorum. Bu hizmet herkesin yapacağı bir iş değildir ilk öncelikle bilgi sahibi ve alt yapınızın sağlam olması gerekmektedir. Bu zamana kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmemişizdir aksine mağdur olan sesli Chat site sahipleri AjansPanel’i tercih etmiştir. Piyasada Emek hırsızları, domain hırsızları çoktur. Biz işimizi doğru yaptığımız için bizi taşlıyorlar.

Bütün müşterilerimizden tek isteğimiz şudur ki ; AjansPanel adı altında sitenize giriş yapanlar ve AjansPanel’i lekeleyerek insanları kandıran kişilerin İp adreslerini bize vermeleridir. Biz bu konunun Takipçisi olarak gerekli yasal Hakkımızı Kullanacağız.Çağımızın En büyük Hastalığı bir kişinin  Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi olmasıdır.

AJANSPANEL MÜŞTERİLERİ

Değerli AjansPanel müşterileri bizi tercih ettiğinizde dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizden tek isteğimiz bu konu altında görüşlerinizi bize iletmenizdir. Şimdiden sizlere teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir