Mobil Chat Sitesi nasıl kurulur

Merhaba Bugün ele aldığımız mobil chat sitesi nasıl kurulur Başlıklı makalemizde mobil chat sitesi kurduracak olan müşterilerimizin site kurdurmadan önce nelere dikkat etmeleri gereken hususta bilgi sahibi olmaları için yazılmıştır.

Mobil Chat nedir ? Ne işe Yarar ?

İlk öncelikle mobil chat kavramına bi el atalım ki insanlar ne tür bir site açacaklarını bilsinler.  Mobil chat insanların daha rahat bir şekilde ücretsiz olarak kameralı sohbet edebileceği ve birden fazla mobil sohbet odası barındırdığı bir chat sistemidir. Günümüzde bir çok mobil chat sitesi ile karşılaşabilirsiniz.

Mobil Chat Nasıl kurulur?

Mobil chat sitenizi oluşturmadan önce ilk öncelikle bir mobil chat paneli ve o panelin sql dosyasının olması gerekmektedir. Bunlar eğer sizde mevcut ise zaten diğer araçlar Yani Hosting, Cpanel olmazsa olmazların arasında olacağını bilmeniz gerekmektedir bu akış doğrultusunda kendinize ait bir sesli chat sitesi kurabilirsiniz.

AjansPanel İnternet Hizmetleri

Yukarıda belirttiğim Sesli chat paneli ve o panele ait olan sql dosyası ,Hosting gibi gereken araçlar yok ise işte size bu noktadan sonra AjansPanel Yardımcı olacaktır. AjansPanel sesli chat yönetim panelleri konusunda yılların tecrübe birikimi ile sesli chat sitenizi en uygun ve en kaliteli bir şekilde sizlere teslim etmektedir. Size özel ana sayfa tasarımları, logolar,SEO uyumlu sesli chat mobil tasarımları profesyonel ekibi ile hazırlayıp 7/24 online Desteği ile hizmet vermektedir. En iyi Panelci statüsünde Google‘de kendini kanıtlamış ve sesli chat panelleri konusunda güncel yazılımlarıyla müşteri memnuniyeti kazanmış bir firmadır.Sizde hemen mobil chat sitesi nasıl kurulur sorusuna nasıl cevap alabilirim diyorsanız hemen bizimle iletişime geçin veya alttaki yorum alanına isteklerinizi, sorularınızı bize yönlendire bilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*