Mobil Chat

Mobil chat odalarımıza katılan herkes yetkili olabilir veya kendisine özel sohbet odası açtırtabilir. Yetki ( görev ) almak tamamen ücretsizdir. Karşımızdaki insanın kim olduğunu anlamak ve onun nasıl bir görüntü içerisinde olabildiğini anlamak çok da zor değildir. Telefonlarınızın android olanından mobil chat yapmaya çalıştığınızda bu özellik kolay ve basit bir kaç programla anlaşılabiliyor. Asilmekan mobil chat sitesi Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi sohbet hizmeti veren sesli chat sitesidir bu nedenle bir ücret talep etmemektedir.

Yetkili olmak için gereken Şartlar.

İlk öncelikle Asilmekan sesli chat odaları seviyeli bir ortamdır ,bütün sesli chat kullanıcıların huzuru bizim için ön planda olup bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Görevli olacak arkadaşlarımızın sitede online süresine,sohbetine ve disiplinliği göz önünde bulundurularak yetki verilir. Bunlara özen gösterildikten sonra herhangibir sorun olmayacaktır.

Kaliteli bir ortam için sizlere en güzel görüntüyü verebilmek için çalışırken mutluyuz. Çünkü sizlerin  saf yüreği bizlerle birlikte. Özgür olmak ve bağımsız davranabilmek için sizlere yeni yeni konularla yardımcı olmaya çalışırken, teknolojik bakımdan ayakta kalabilmek için her gün kendimizi yeniliyor ve sizlere daha formda olmaya çalışıyoruz. Tanıştığınız kişi ile görüntü vasıtasıyla konuşabilmek için onu iyice tanıdıktan ve anlaştıktan sonra bu yola girmenizi tavsiye ediyoruz. Sohbet mobil chat dünyasında yenilikler çok hızlı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*