Konu Bilgileri
Konu: Awbs nedir ? Yazar: AsiL
Okunma: 25 Yorum: 0
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AsiL 12-02-2017, 06:11 AM   
#1
AWBS Nedir? 
Awbs gelişmiş Hosting ve Domain yönetim ve satış sistemidir.Hosting ve domain ticareti ile ilgilenmek isteyen şahıs ve firmaların işini oldukça kolaylaştıran, müşteri ve firmanın iş yükünü azaltan bu yazılıma artık Türkçe Hosting Hizmetleri sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz.

Güç Sizde Artık
Tamamen otomasyona dayalı sistemi ile müşterileriniz ve siz tüm işlemlerinizi AWBS SYSTEM üzerinden online yapabilirsiniz..
Çoklu Registar Desteği
Değişken fiyatlar nedeniyle istediğiniz registar firmasıyla çalışma olanağı sağlayan AWBS sayesinde domain kayıt işlemi sadece 1 dakika...
Kontrol Paneli
Sunucularınızın kontrol paneline tam entegre sağlayan AWBS tek tuşla müşterinize kontrol panelinde yer açarak şifreleri otomatik olarak gönderme özelliğine sahiptir...Eliniz-Kolunuz
Hosting firmanıza ait muhasebe,alan ve hosting bitiş tarihlerini sizin yerinize tutan AWBS en büyük yardımcınız olmaya aday...
Desteklediği Sistemler Desteklediği Kontrol Panelleri
AWBS CPanel /WHM,Plesk,Helm,InterWorks ve DirectAdmin kontrol panellerini desteklemektedir.AWBS sayesinde bu kontrol panellerindeki tüm işlemlerinizi(alan açma,şifre belirleme,yetki belirleme vs) tek tuşla otomasyon sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz.
Desteklediği Registar Firmaları
AWBS sayesinde üye kaydı için 200 $ isteyenEnom'a ücretsiz kayıt olabilir ve domain satabilirsiniz.AWBS Enom'un yanısıra , Directi ilede uyumlu çalışmaktadır.
Desteklediği Ödeme Sistemleri
AWBS sayesinde müşterileriniz tüm işlemlerini Kredi kartı,Paypal ve havale ile ödemeyi seçerek online gerçekleştirebilir.
Alıntı


Awbs nedir ? Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş


Foruma Git: