Konu Bilgileri
Konu: PhpBB Nedir ? Yazar: AsiL
Okunma: 27 Yorum: 0
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AsiL 12-02-2017, 05:54 AM   
#1
phpBB 2000 yılında oluşturulduğundan beri, çok geniş bir alanda kullanılan açık kaynaklı forum çözümü oldu. phpBB 3.0 “Olympus” kullanımı kolay yönetim paneli ve kullanıcı dostu kurulum işlemi ile birkaç dakika gibi kısa bir zamanda forum kurmanıza olanak sağlıyor.

Bir standart olan hoş görünümlü arayüzü ile, geniş ve yüksek derecede özelleştirilebilir, anahtar özellikleriyle birleştirilmiş olan phpBB, dünya çapında gerçekleşen milyonlarca kurulumlarla ve web sitenizdeki övgüler ile büyüyecek. Bu bir mucize değil, phpBB bir destek topluluğu oluşturmanın en popüler yollarından biridir.

phpBB Ayarlama
PhpBB birçok sunucunun altyapısına uygundur ve phpBB sistemi ile ayarlanmış birçok web sitesi vardır. PhpBB resmi forumlarında farklı sistemlerde kurulum ve ayarları anlatan pek çok başlık bulunmaktadır. Ek olarak Olympus Beta yazılımı ile de phpBB üzerinde modifikasyonlar kolayca yapılabilir. Standart phpBB üzerine yapılan bu modifikasyonlar ile, aşırı yüklü sayfaları daha rahat görüntülemeden, yeni üye kaydının hızlandırılmasına kadar çeşitli yenilikleri forumunuza ekleyebilirsiniz.

PhpBB Türkiye Destek sitesine giderek hem sistemi kurabilir hem daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Alıntı


PhpBB Nedir ? Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş


Foruma Git: