Konu Bilgileri
Konu: SEO Uyumlu SteadyIncome Blog Teması Yazar: AsiL
Okunma: 175 Yorum: 0
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AsiL 11-16-2017, 10:14 PM   
#1
200’ün üzerinde Google sıralama kriterleri arasında en önemli ilk 3 maddeden bir tanesi site hızıdır.
Site hızınızı üzerine inşaa ettiğiniz tüm emeğin temeli olarak düşünebilirsiniz. Eğer temeliniz sağlam değilse, üzerine inşaa ettiğiniz tüm emek ve çabalarınız boşa gidecektir.
Çünkü içeriğiniz ne denli kaliteli olursa olsun, eğer siteniz yeterince hızlı değilse, google’da üst sıralarda yer alma şansınız 0‘dır.
Peki bir wordpress sitesinin ya da blogunun hızlı olması neye bağlıdır ? Bir çok etmen var tabii ki fakat en etkilisi ki bu etkiyi %80 – 90 civarlarında olarak belirtebilirim, kullandığınız temadır.
Başarılı bir blog sahibi olmak ve blogdan para kazanmak istiyorsanız, daha işin en başında hızlı bir wordpress teması ile yola çıkmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Peki hangi temayı seçmeliyiz ? Internette ücretli ücretsiz binlerce tema mevcut, en hızlıyı nasıl bulacağız ? İşte sizin için bugüne kadar üretilmiş en hızlı wordpress temaları
En hızlı wordpress temaları listemi detaylı incelediğinizde fark edeceksiniz ki, bir çok tema MyThemeShop‘un ürünlerinden oluşuyor.
Çünkü piyasada bulunan en hızlı wordpress temaları bu yazılım firması tarafından üretiliyor ki zaten firmanın sloganını da ( En hızlı wordpress temaları ) yaptığım verilere dayalı ölçümler destekler durumda.
Eğer gerçekten hızlı bir wordpress temasına ihtiyaç duyuyosanız ki kesinlikle duymalısınız,tercihinizi MyThemeShop‘un ürünlerinden yana kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Önemli Not:En hızlı wordpress temaları listemde yer alan temaların üzerinde hiç bir cache, cdn ya da wordpress site hızlandırma işlemi mevcut değil, yani temalar tamamı ile saf kodlanmaları ile bu hız sonuçlarını vermektedir. Bir de böylesine hızlı olan temalarda bir cache eklentisi ya da hız optimizasyonu yaptığınızda ulaşacakları hızları siz düşünün
SteadyIncome Blog Teması
[Resim: PONpgb.jpg]
Detaylı Incele  Canlı Demo
En hızlı wordpress teması listesinde ilk sırayı hangi temaya versem diye çok düşündüm ve en sonunda doğru kararın SteadyIncome blog teması olduğuna karar verdim.
İnsanın en hayırlısı İnsanlara faydalı olandır
Alıntı


SEO Uyumlu SteadyIncome Blog Teması Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş


Foruma Git: